READ OUR 5-STAR GOOGLE REVIEWS SHIPPING ON MOST ITEMS
ALL PRODUCTS ARE BRAND NEW
$532.35 Original price was: $532.35.$532.35Current price is: $532.35.
HOWA 6.5mm Grendel Rifle ammo. Reliable performance for range or field use.
In stock
The HOWA MINI ACTION 6.5GR OD TB (UPC: 682146390049) is now available at Gun Place. High-quality firearms in stock and ready to ship. Buy with confidence from a licensed nationwide dealer. Includes fast shipping to your local FFL dealer. Remember, firearms must be shipped to a licensed dealer. All items are backed by our #1 rated customer satisfaction guarantee. Voted #1 Online Gun Shop for customer satisfaction — don’t get scammed, always buy from a licensed dealer.
| UPC | |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HMA70623+ |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5, 5 + 1 |
| Model | Mini Action |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 4.2 |
| Package Width | 10.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.0 |
| Barrel length (range) | |
| Bullet Caliber | 20", RIFLE |
$509.32 Original price was: $509.32.$509.32Current price is: $509.32.
$601.41 Original price was: $601.41.$601.41Current price is: $601.41.
Reviews
There are no reviews yet.