READ OUR 5-STAR GOOGLE REVIEWS SHIPPING ON MOST ITEMS
ALL PRODUCTS ARE BRAND NEW
$1,649.99 Original price was: $1,649.99.$1,649.99Current price is: $1,649.99.
Bergara 6.5mm Creedmoor ammunition.
In stock
The BERGARA BARRELED ACTION 6.5CR #6 CURE (UPC: 043125065639) is now available at Gun Place. High-quality firearms in stock and ready to ship. Buy with confidence from a licensed nationwide dealer. Includes fast shipping to your local FFL dealer. Remember, firearms must be shipped to a licensed dealer. All items are backed by our #1 rated customer satisfaction guarantee. Voted #1 Online Gun Shop for customer satisfaction — don’t get scammed, always buy from a licensed dealer.
| UPC | |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | BPBA34-65CM |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | receiver |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Length | 22" |
| Model | Premier Series |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 6.15 |
| Barrel length (range) |
$1,539.00 Original price was: $1,539.00.$1,539.00Current price is: $1,539.00.
$1,549.00 Original price was: $1,549.00.$1,549.00Current price is: $1,549.00.
Reviews
There are no reviews yet.