READ OUR 5-STAR GOOGLE REVIEWS SHIPPING ON MOST ITEMS
ALL PRODUCTS ARE BRAND NEW
Original price was: $143.65.$143.65Current price is: $143.65.MSRP $172.99 — You save $29.34 (17%)
SILENCERCO THREADED BARREL SIG P320 COMPACT 1/2×28
Live Inventory - Only 6 left
SilencerCos SIG P320 Threaded Barrel replaces your pistols factory barrel so you’re ready to install a sound suppressor. Each SilencerCo Sig P320 Threaded Barrel comes with a thread protector to keep the threads from being damaged when shooting without a suppressor.
| UPC | |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | AC2486 |
| Caliber/Gauge | |
| Length | 4.50" |
| Model | Sig |
| Package Height | 1.3 |
| Package Width | 1.3 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 0.30000000000000004 |
| Style | Threaded |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |
| Bullet Caliber | 9mm |
Original price was: $143.65.$143.65Current price is: $143.65.MSRP $172.99 — You save $29.34 (17%)
Original price was: $143.65.$143.65Current price is: $143.65.MSRP $172.99 — You save $29.34 (17%)
This site contains firearms, ammunition and related accessories intended for adults.
By entering, you confirm that you are at least 18 years old and of legal age to purchase regulated products in your jurisdiction, and that you will comply with all applicable federal, state and local laws.
Compare our reviews to find why our customers love our fast shipping.
Reviews
There are no reviews yet.