READ OUR 5-STAR GOOGLE REVIEWS SHIPPING ON MOST ITEMS
ALL PRODUCTS ARE BRAND NEW
Original price was: $115.00.$115.00Current price is: $115.00.MSRP $138.99 — You save $23.99 (17%)
MATCH 9MM THREADED FLAME BBL FOR GLOCK-19 GEN 1-4 BLACK
Live Inventory - 75 In Stock Now
The MATCH 9MM THREADED FLAME BBL FOR GLOCK-19 GEN 1-4 BLACK (UPC: 816341022539) is now available at Gun Place. High-quality firearm parts and components in stock and ready to ship. Buy with confidence from a licensed nationwide dealer. Includes fast shipping to your door on ammunition and gear, or to your local FFL for firearms. All items are backed by our #1 rated customer satisfaction guarantee. Voted #1 Online Gun Shop for customer satisfaction — don’t get scammed, always buy from a licensed dealer.
| UPC | |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | GB910N19LGQ-T |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | |
| Length | 7.9500 |
| Model | Match Series |
| Product Type | Barrel |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Sights | No |
| Style | Threaded |
| Bullet Caliber | 9mm |
Original price was: $129.99.$129.99Current price is: $129.99.MSRP $155.99 — You save $26.00 (17%)
Original price was: $251.49.$251.49Current price is: $251.49.MSRP $301.99 — You save $50.50 (17%)